KANCELARIA LIDERIO

Wspieranie naszych Klientów w podejmowaniu najlepszych decyzji przy planowaniu strategii biznesowej i zapewnienie im bezpieczeństwa w każdej dziedzinie prawa, to misja, którą realizujemy i wypełniamy od lat. Zwiększamy świadomość naszych Klientów w zakresie prawa, aby świadomie i sprawnie mogli rozwijać swój biznes.

Dzień Prawa na Uczelni Łazarskiego- 6. edycja

 

 

Już 20 maja 2017r. w godzinach 9:30 - 14:00, na terenie Uczelni Łazarskiego odbędzie się 6. edycja akcji "Dzień Prawa na Uczelni Łazarskiego". Organizatorem jest Uczelnia Łazarskiego.

 

 

 

Celem przedsięwzięcia jest bezpłatna pomoc prawna osobom, których sytuacja finansowa na to nie pozwala. Ma także uświadomić społeczeństwu, jakie prawa przysługują im w sądzie. Wydarzenie każdorazowo cieszy się dużym zainteresowaniem. W poprzednich edycjach z tej formy pomocy skorzystało 1520 osób, którym porad udzieliło prawie 91 specjalistów.

 

Inicjatywy takie jak „Dzień Prawa na Uczelni Łazarskiego” są bardzo istotnymi wydarzeniami w kalendarzu naszej uczelni. Jest to zarazem przejaw naszego zaangażowania w istotne kwestie społeczne, potrzeba pomocy innym, ale także dobry sposób na integrację z najbliższym otoczeniem i jego mieszkańcami — mówi Ewelina Milan, prawnik, wykładowca Uczelni Łazarskiego.

 

W trakcie tegorocznej edycji pomocy udzielać będą wykładowcy, absolwenci i przedstawiciele kancelarii współpracujących z Uczelnią.

 

Zaproszeni specjaliści z różnych dziedzin prawa (m. in. z prawa pracy, prawa spadkowego, rodzinnego, administracyjnego, gospodarczego, karnego, prawa ochrony konsumentów, prawa upadłości konsumenckiej) pomogą znaleźć rozwiązanie, wyjaśnią zawiłości prawne, poinformują o możliwości skorzystania z adwokata z urzędu czy zwolnienia z opłat sądowych.

 

Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem i spotkaniem z prawnikami proszone są o zabranie potrzebnych dokumentów, jak np. umów, pism urzędowych czy aktów notarialnych, tak aby dany prawnik mógł rzetelnie zapoznać się ze sprawą. – mówi Gracjan Krupski, wiceprezes Fundacji Uczelni Łazarskiego.

 

 

Patronat Honorowy nad akcją objął: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Burmistrz Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy.

 

 

Partnerzy: Kancelaria LIDERIO, Kancelaria Prawna LEX & FINANCE, Kancelaria Radcy Prawnego Irena Kleniewska, Zespół Adwokatów, Doradców Restrukturyzacyjnych i Radców Prawnych "Prawnicy Pomagają", Kancelaria Adwokacka Dawid Łącz, Kancelaria Prawna „Skarbiec” R. Nogacki Sp.k., Nosarzewski Kancelaria Radcy Prawnego, Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Wyszogrodzki, KANCELARIA PRAWNA Marta Bisińska, Kancelaria Prawna Magdalena Zawiślak & Partners in Law, KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT AGNIESZKA RZEPKA


Partnerzy Wspierający: Marlex Sp. z o.o., BARTEXPO, Warszawska Kolej Dojazdowa, Koleje Mazowieckie.
Patroni Medialni: Radio Plus, Kurier Południowy, Tygodnik Południe, Tygodnik „PASSA”

 

 

Więcej informacji w serwisie Klubu Absolwenta Uczelni Łazarskiego - www.absolwenci.lazarski.edu.pl

KONTAKT

KANCELARIA LIDERIO

Al. Jerozolimskie 81
02-001 Warszawa

 
 

Telefon: (22) 231 81 80
biuro@kancelarialiderio.pl

http://kancelarialiderio.pl

 
 

XII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000096500
Wysokość kapitału zakładowego: 50.000 zł
Numer rachunku bankowego:
PKO BP 50 1020 1026 0000 1102 0272 9077

MASZ PYTANIA?