Kancelaria Liderio
  • Wstaw tresc

  • Kancelaria spraw załatwionych!

  • Giełda spółek i licytacje komornicze!

  • Pierwsza pomoc w odszkodowaniach!

  • Do odzyskania Twoich wierzytelności!

Nasze doświadczenie

Kompleksowa obsługa prawna w zakresie kupna sprzedaży spółek windykacji wierzytelności i dochodzeniu odszkodowań- zaufaj  NASZYM PRAWNIKOM

Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w sprzedaży gotowych spółek, profesjonalnej windykacji wierzytelności oraz dochodzeniu odszkodowań. Tysiące zadowolonych klientów są potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i skuteczności działań na rynku usług prawniczych.

 

Wszelkie transakcje dokonywane za pośrednictwem naszej Kancelarii są nadzorowane przez wykwalifikowanych specjalistów. Opierając się na wieloletniej praktyce doświadczonego zespołu ekspertów kancelarii w dziedzinie prawa handlowego, dokonujemy każdorazowo szczegółowego sprawdzenia pod względem prawnym i księgowym wszystkich oferowanych przez nas spółek.

Braliśmy udział w wielu transakcjach sprzedaży udziałów i akcji spółek, zbywając czyste, gotowe spółki, jak tez pośrednicząc w sprzedaży spółek wieloletnich, z majątkiem. Wielokrotnie zajmowaliśmy się koordynacją sprzedaży większych spółek, dłużej działających na rynku, prowadząc negocjacje pomiędzy naszymi Klientami, doprowadzając do finalizacji transakcji w sposób satysfakcjonujący obie strony. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawnie zorganizować każdy proces sprzedaży spółek, gwarantując zadowolenie naszych Klientów.

Zainteresowani sprzedażą udziałów otrzymują pomoc prawną w przygotowaniu dokumentacji przed sprzedażą spółki, jak również profesjonalną obsługę prawną przy prowadzeniu działalności gospodarczej w już działających spółkach. Praktyka i doświadczenie zdobyte w branży zaowocowało wprowadzeniem w zakres naszych usług możliwość przeprowadzenia audytów prawno – księgowych za naszym pośrednictwem.

Gwarancją sukcesu jest nasz zespół – doświadczeni profesjonaliści, nieustannie się rozwijający. Nadzór nad zespołem zajmującym się obsługą prawną spółek sprawuje radca prawny Katarzyna Hartfelder, która specjalizuje się w prawie handlowym i posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców.

Jesteśmy prawnikami na tyle długo, ażeby wiedzieć, że nasza pomoc prawna pomaga w podejmowaniu szybkich i trafnych decyzji, a jednocześnie jesteśmy na tyle młodzi by naszą wiedzę ciągle doskonalić zawodowo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybierz kategorie
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
E-mail *
 
 
Skontaktuj się z nami

Dział spółek

Wyślij e-mail...
T:+48 601-611-772

Dział Odszkodowań

Wyślij e-mail...
T:+48 724-300-206

Dział handlowy

Wyślij e-mail...
T:+48 724-700-721

Dział windykacji

Wyślij e-mail...
T: +48 726-888-500

Aktualności
Artykuły
Pytania i Odpowiedzi