Kancelaria Liderio
  • Wstaw tresc

  • Kancelaria spraw załatwionych!

  • Giełda spółek i licytacje komornicze!

  • Pierwsza pomoc w odszkodowaniach!

  • Do odzyskania Twoich wierzytelności!

O Nas

Cenę zakupu/sprzedaży spółki ustalamy indywidualnie, po dokonaniu analizy stanu prawnego spółki, salda zadłużenia oraz kondycji finansowej spółki.

Mocną stroną naszej kancelarii jest otwarcie na potrzeby Klienta. We współpracy z Klientami kładziemy szczególny nacisk na indywidualne podejście do ich wymagań i celów, które chcą zrealizować. Swoją działalność opieramy na uważnej, dokładnej analizie oczekiwań przedsiębiorców.


Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową obsługę prawną w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej oraz doradztwo w dziedzinie prawa korporacyjnego. Dzięki nam, wybór odpowiedniej formy prowadzenia działalności gospodarczej pod postacią spółki osobowej lub też spółki kapitałowej oraz załatwienie wszelkich formalności związanych z powołaniem do życia nowej spółki staje się prostsze i szybsze.

Jednym z najważniejszych atutów naszej Kancelarii jest również wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej procesu nabycia udziałów lub akcji. Pośredniczymy w całościowej lub częściowej sprzedaży spółek, sprawując pieczę nad całym procesem nabycia udziałów czy też akcji.

Prowadzimy sprawy rejestrowe związane z zawiązywaniem spółek oraz doradzamy w zakresie bieżącego funkcjonowania spółek, np.zmian zgłaszanych do KRS, podejmowania uchwał, zmian statutu, kształtowania umów, powoływania pełnomocników i ustanawiania prokury.

Będąc świadomymi zmieniającej się sytuacji gospodarczej i wiążącą się z tym koniecznością dostosowywania prowadzonej działalności do sytuacji rynkowej, zajmujemy się również przekształceniami, fuzjami i przejęciami spółek. Prowadzimy doradztwo w zakresie wyboru najbardziej optymalnej drogi zmierzającej do transformacji podmiotów gospodarczych.

W swojej pracy na pierwszym miejscu stawiamy interes Klienta.W sytuacji konieczności podjęcia decyzji o zakończeniu dalszego prowadzenia biznesu, podejmujemy się doradztwa i pomocy w przeprowadzeniu procesu likwidacji.

Wiodącym celem, do którego dąży nasz zespół, jest jak najpełniejsza realizacja oczekiwań Klientów. W związku z tym, w ramach prowadzonej przez nas działalności, współpracujemy z kancelariami notarialnymi, tłumaczami przysięgłymi, jak też biegłymi rewidentami i księgowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować sprawną, profesjonalną i całościową obsługę prawną.

Twój biznes zasługuje na profesjonalne wsparcie prawne na każdym etapie rozwoju.
Dostarczymy Ci niezbędnej pomocy prawnej abyś mógł go rozwijać.

 

 

 

 

 

 

 

Wybierz kategorie
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
E-mail *
 
 
Skontaktuj się z nami

Dział spółek

Wyślij e-mail...
T:+48 601-611-772

Dział Odszkodowań

Wyślij e-mail...
T:+48 724-300-206

Dział handlowy

Wyślij e-mail...
T:+48 724-700-721

Dział windykacji

Wyślij e-mail...
T: +48 726-888-500

Aktualności
Artykuły
Pytania i Odpowiedzi