Kancelaria Liderio
  • Wstaw tresc

  • Kancelaria spraw załatwionych!

  • Giełda spółek i licytacje komornicze!

  • Pierwsza pomoc w odszkodowaniach!

  • Do odzyskania Twoich wierzytelności!

Zespół

Tomasz Smolińskiprezes zarządu

Absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Uczestnik wielu kursów z zakresu zarządzania, w tym w szczególności 100 - godzinnego Studium Menedżerskiego MBA, organizowanego przez Polsko - Amerykańskie Centrum Zarządzania, przy współudziale Uniwersytetu Łódzkiego i University of Maryland (2000 r. – 2001 r.) oraz kursu dla kandydatów do Rad Nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa, organizowanym przez Europejskie Centrum Szkoleniowe (2009 r.).

Pierwsze kroki w branży prawniczej postawił w 2002 r., zakładając spółkę Pronet Sp. z o.o., której działalność koncentrowała się głównie na windykacji wierzytelności. Jako prezes zarządu, stopniowo poszerzał obszary aktywności Pronet Sp. z o.o., powołując do życia dział spółek prawa handlowego, a następnie dział odszkodowań. Sprawne zarządzanie spółką zaowocowało wyodrębnieniem działu odszkodowań do oddzielnego, samodzielnego podmiotu – Rationa Sp. z o.o. Jednocześnie kontynuuje zarządzanie efektywnie funkcjonującymi działami spółek i windykacji pod nową firmą - Kancelaria Liderio Sp. z o.o.

Katarzyna Hartfelderradca prawny

Wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie. Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Z kancelarią związana jest od kwietnia 2006 roku, od początku zajmując się obrotem udziałami i akcjami spółek kapitałowych oraz sprzedażą przedsiębiorstw. Prowadzi zespół specjalistów kancelarii w procesach diagnozowania stanu prawnego i finansowego firm oraz nadzoruje procesy sprzedaży przedsiębiorstw i spółek. Negocjuje w procesach pozyskania inwestorów i umowach towarzyszących pozyskaniu kapitału. Uczestniczy w wielu procesach przekształcenia, fuzji i przejęć podmiotów gospodarczych, a także świadczy pomoc prawną przy restrukturyzacji i likwidacji działalności gospodarczej. Prowadzi procesy sądowe w sprawach gospodarczych i cywilnych.

radca.prawny@kancelarialiderio.pl+ 48 691-054-330

Agnieszka RapińczukPrawnik

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w prawie medycznym, ubezpieczeniach osobowych oraz ubezpieczeniach majątkowych. W ramach wykonywanej pracy w Kancelarii Liderio zajmuje się obsługą prawną w tym zakresie. Zagadnienia prawa medycznego, jakimi się interesuje, to prawa pacjenta, obowiązki lekarzy, innego personelu medycznego i zakładu opieki zdrowotnej oraz związana z tym odpowiedzialność cywilna w razie naruszenia tych praw. Ma w dorobku zawarcie ugód na wysokie kwoty odszkodowań dla poszkodowanych pacjentów z tytułu błędów medycznych na etapie przedsądowym.

a.rapinczuk@kancelarialiderio.pl+ 48 724-300-206

ZOBACZ WIĘCEJ
ZWIŃ/ROZWIŃ
Wybierz kategorie
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
E-mail *
 
 
Zobacz także

Anything in here will be replaced on browsers that support the canvas element

Aktualności
Artykuły
Pytania i Odpowiedzi