Odszkodowania

Pracownicy kancelarii adwokackich doskonale zdają sobie sprawę, że samodzielne dochodzenie należnego odszkodowania może być bardzo skomplikowane, zwłaszcza jeśli nie mamy odpowiedniego zasobu wiedzy i doświadczenia w tej materii. Dlatego  zawsze warto zwrócić się o pomoc do specjalisty. Kancelarie reprezentuja klientów w czasie postępowań sądowych, jak i przessądowych.

Ich działanie zawsze mają na celu uzyskanie dla klienta jak najkorzystniejszego rozstrzygnięcia i w konsekwencji uzyskania odszkodowania, o jak największej wartości. Oferują usługi najwyższej jakości, przy tym są one zdecydowanie tańsze niż usługi Kancelarii Odszkodowawczych…

Należy też pamiętać, że taka Kancelaria Odszkodowawcza  nie może reprezentować swoich Klientów przed sądem w razie odmowy wypłaty odszkodowania. A takie sytuacje mają miejsce coraz częściej. W takich przypadkach Kancelaria Odszkodowawcza jest zmuszona do zatrudnienia adwokata. Co się z tym wiąże? Rosną ich koszty, rośnie prowizja, którą pobierają od klienta. Tym samym znacznie spada kwota odszkodowania, które zainteresowani ewentualnie otrzymają.

A zatem klienci  podwójne koszty prowadzenia tej samej sprawy. Po drugie Kancelaria Odszkodowawcza narzuca klientom osobę, która reprezentuje ich przed sądem. Kancelarie adwokackie zajmują się sprawą od początku do końca. Bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Jeśli Kancelaria Odszkodowawcza zawiedzie w swoich działaniach, to jej klienci nie mogą się na to poskarżyć bez ponoszenia kolejnych kosztów! Sprawa zdecydowanie się wydłuża, a długo wyczekiwanego odszkodowania i pomyślnego zakończenia sprawy.

Po drugie musimy pamiętać, że Kancelaria odszkodowawcza, jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może ogłosić upadłość jak każda inna spółka handlowa. Tym Samym jeszcze trudniej  będzie klientom walczyć o należne pieniądze.

 Kancelaria Adwokacka nie może tak postępować. Ich działania zawsze regulują przepisy prawa oraz etyka zawodowa. Działamy tylko i wyłącznie w porozumieniu z   klientami.

Adwokaci i radcy prawni. Kraków i Warszawa. Poradnik dla czytających.