Kancelaria Liderio
  • Wstaw tresc

  • Kancelaria spraw załatwionych!

  • Giełda spółek i licytacje komornicze!

  • Pierwsza pomoc w odszkodowaniach!

  • Do odzyskania Twoich wierzytelności!

Spółki

Zaufaj ekspertom od prawa handlowego!

Kompleksowa obsługa w zakresie kupna spółek, sprzedaży spółki, a także przekształcenia. Nie zwlekaj - zaufaj naszym EKSPERTOM

Państwa biznes zasługuje na profesjonalne wsparcie od samego początku. Dostarczymy niezbędnej pomocy prawnej, aby mogli go Państwo bezpiecznie i sprawnie rozwijać. Zajmujemy się doradztwem prawnym w zakresie tworzenia, kupna i sprzedaży spółek handlowych, przekształcania przedsiębiorstw oraz rejestracji podmiotów gospodarczych w tym fundacji i stowarzyszeń.

Zajmujemy się całościową bądź częściową sprzedażą lub kupnem spółek prawa handlowego. Specjalizujemy się także rejestracją spółek, zgłaszaniem zmian do KRS, oraz podejmowaniem uchwał i zmian statutu. Ponadto doradzamy i przeprowadzamy procesy, przekształcenie działalności gospodarczej w spółkę, likwidacje spółki,oraz łączeniem i podziałem spółki.Na bieżąco posiadamy w ofercie spółki: czyste, z majątkiem lub bez, bez zobowiązań lub z obrotami.Na życzenie klienta zajmujemy się rejestracja fundacji i stowarzyszeń.

Dla przedsiębiorców, którym zależy na sprawnym i szybkim rozpoczęciu biznesu oferujemy sprzedaż GOTOWYCH SPÓŁEK z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek komandytowych (z komplementariuszem sp. z o.o.) oraz komandytowo – akcyjnych.

 

W ramach naszej działalności oferujemy szereg wyspecjalizowanych usług z zakresu obsługi prawnej spółek:

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami prosimy o kontakt

JEŚLI SĄ PAŃSTWO ZAINTERESOWANI USŁUGĄ
Imię i nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Klikając "wyślij", jednocześnie Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KANCELARIA LIDERIO w celu przedstawienia oferty, oraz na otrzymywanie przez KANCELARIA LIDERIO informacji handlowych drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204).

Aktualności
Artykuły
Pytania i Odpowiedzi

ALL RIGHT RESERVED
Copyright © 2014-2015 Kancelaria Liderio