KANCELARIA LIDERIO

Wspieranie naszych Klientów w podejmowaniu najlepszych decyzji przy planowaniu strategii biznesowej i zapewnienie im bezpieczeństwa w każdej dziedzinie prawa, to misja, którą realizujemy i wypełniamy od lat. Zwiększamy świadomość naszych Klientów w zakresie prawa, aby świadomie i sprawnie mogli rozwijać swój biznes.

KUPIĘ SPÓŁKĘ

Kupno spółki to przeniesienie własności spółki, które polega na zakupie 100% jej udziałów. Nabycie spółki odbywa się poprzez zawarcie umowy sprzedaży z aktualnymi wspólnikami i zakupie ich udziałów w sp. z o.o. Zakupu udziałów dokonuje się w wyniku zawarcia umowy w formie pisemnej z notarialnie poświadczonymi podpisami.

Spółka z o.o. jest uniwersalną formą prowadzenia biznesu, jest najczęściej wybieraną formą przy przekształceniu działalności gospodarczej.

Zakupu gotowej spółki można dokonać nawet w jeden dzień. Dłużej niż sam proces zakupu spółki trwa zakończenie etapu rejestracji kupna spółki, która dokonywania jest przez sąd właściwy Krajowego Rejestru Sądowego (wprowadzenie zmian danych dot. kupna spółki powinno zakończyć się w terminie 7 dni).

Cena kupna spółki ustalana jest indywidualnie w zależności od tego czy jest to gotowa spółka czy spółka prowadząca działalność. Spółka z o.o. przygotowana do zakupu powinna posiadać komplet dokumentów wymaganych przez przepisy prawa pozwalających na rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej lub jej kontynuowanie.

Zalety zakupu gotowej spółki:

  • możliwość natychmiastowego podjęcia działalności;
  • ograniczenie odpowiedzialności wspólników do wielkości wniesionych wkładów;
  • skrócenie czasu poświęconego na procedury rejestracyjne.

 

 

 
KONTAKT

KANCELARIA LIDERIO

Al. Jerozolimskie 81
02-001 Warszawa

 
 

Telefon: (22) 231 81 80
biuro@kancelarialiderio.pl

http://kancelarialiderio.pl

 
 

XII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000096500
Wysokość kapitału zakładowego: 50.000 zł
Numer rachunku bankowego:
PKO BP 50 1020 1026 0000 1102 0272 9077

MASZ PYTANIA?