Kancelaria LIDERIO

Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową obsługę prawną w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej oraz doradztwo w dziedzinie prawa korporacyjnego. Dzięki nam, wybór odpowiedniej formy prowadzenia działalności gospodarczej pod postacią spółki osobowej lub też spółki kapitałowej oraz załatwienie wszelkich formalności związanych z powołaniem do życia nowej spółki staje się prostsze i szybsze.

SZYBKOŚĆ

Kancelaria Liderio od 14 lat świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla podmiotów gospodarczych jak i dla osób fizycznych. Pracownicy Kancelarii oraz podmioty z nami współpracujące posiadają wiedzę z różnych dziedzin prawa, co umożliwia nam zarówno stałą obsługę firm jak i realizowanie spraw indywidualnych Klientów. Nasz zespół składa się z osób posiadających najwyższe kwalifikacje merytoryczne oraz umiejętność podejmowania szybkich i skutecznych decyzji.

PROFESJONALIZM

W ramach swoich specjalizacji na bieżąco wspomagamy Państwa działalność zawodową: umowy, negocjacje, opinie, procesy sądowe - wszystko co sprawia, że w biznesie, jako członkowie władz spółek lub indywidualni przedsiębiorcy, macie Państwo poczucie bezpieczeństwa prawnego. Dbamy o dobrą atmosferę wzajemnych kontaktów i zrozumiały dla obu stron dialog, który pozwala lepiej poznać i ocenić wymiar konkretnej sprawy.

SKUTECZNOŚĆ

Reprezentujemy interesy Klientów na wszystkich etapach postępowania. Działamy m. in. w dziedzinach prawa: cywilnego, karnego, administracyjnego, handlowego, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom obsługę w każdej sprawie. Ilość zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług świadczy o skuteczności naszej kancelarii- są nimi zarówno osoby prywatne, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. Powierzone nam sprawy prowadzimy z dbałością i zaangażowaniem w celu obopólnego zadowolenia.

KUPIĘ SPÓŁKĘ

Kupno spółki, czyli inaczej przeniesienie własności spółki, polega na zakupie 100% udziałów spółki. Nabycie spółki odbywa się poprzez zawarcie umowy sprzedaży z aktualnymi wspólnikami i zakupie ich udziałów w spółce z o.o. Zakupu udziałów dokonuje się w wyniku zawarcia umowy w formie pisemnej z notarialnie poświadczonymi podpisami.

Zakupu gotowej spółki z o.o. można dokonać nawet w jeden dzień. Po otrzymaniu niezbędnych danych (w szczególności: osób będących wspólnikami/ członkami zarządu) przygotowuje się dokumenty związane z zakupem spółki.

Dłużej od procesu zakupu spółki trwa zakończenie etapu rejestracji spółki, która dokonywana jest przez sąd właściwy w Krajowym Rejestrze Sądowym. Wprowadzenie zmian danych dotyczących kupna spółki powinna zakończyć się w terminie 7 dni.

Cenę zakupu spółki ustalamy indywidualnie w zależności od tego czy jest to gotowa spółka czy spółka prowadząca działalność. Spółka z o.o. przygotowana do zakupu powinna posiadać komplet dokumentów wymaganych przez przepisy prawa pozwalających na rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej lub jej kontynuowanie.

KONTAKT

Al. Jerozolimskie 81 | 02-001 Warszawa | tel: (22) 231 81 80

KONTAKT

biuro@kancelarialiderio.pl, Tel.: (22) 231 81 80

Dział Spółek

spolki@kancelarialiderio.pl
tel. 601 611 772

Dział Odszkodowań

odszkodowania@kancelarialiderio.pl
tel. 724 300 206

Dział Windykacji

windykacja@kancelarialiderio.pl
tel. 724 300 100

Dział Obsługi Klienta

dok@kancelarialiderio.pl
tel. 726 888 500

XII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000096500
Wysokość kapitału zakładowego: 50.000 zł.
Numer rachunku bankowego:
PKO Bank Polski 50 1020 1026 0000 1102 0272 9077

NAPISZ DO NAS