Kancelaria LIDERIO

Wspieranie naszych Klientów w podejmowaniu najlepszych decyzji przy planowaniu strategii biznesowej i zapewnienie im bezpieczeństwa w każdej dziedzinie prawa, to misja, którą realizujemy i wypełniamy od lat. Zwiększamy świadomość naszych Klientów w zakresie prawa, aby świadomie i sprawnie mogli rozwijać swój biznes.

SZYBKOŚĆ

Kancelaria Liderio od 14 lat świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla podmiotów gospodarczych jak i dla osób fizycznych. Pracownicy Kancelarii oraz podmioty z nami współpracujące posiadają wiedzę z różnych dziedzin prawa, co umożliwia nam zarówno stałą obsługę firm jak i realizowanie spraw indywidualnych Klientów. Nasz zespół składa się z osób posiadających najwyższe kwalifikacje merytoryczne oraz umiejętność podejmowania szybkich i skutecznych decyzji.

PROFESJONALIZM

W ramach swoich specjalizacji na bieżąco wspomagamy Państwa działalność zawodową: umowy, negocjacje, opinie, procesy sądowe - wszystko co sprawia, że w biznesie, jako członkowie władz spółek lub indywidualni przedsiębiorcy, macie Państwo poczucie bezpieczeństwa prawnego. Dbamy o dobrą atmosferę wzajemnych kontaktów i zrozumiały dla obu stron dialog, który pozwala lepiej poznać i ocenić wymiar konkretnej sprawy.

SKUTECZNOŚĆ

Reprezentujemy interesy Klientów na wszystkich etapach postępowania. Działamy m. in. w dziedzinach prawa: cywilnego, karnego, administracyjnego, handlowego, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom obsługę w każdej sprawie. Ilość zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług świadczy o skuteczności naszej kancelarii- są nimi zarówno osoby prywatne, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. Powierzone nam sprawy prowadzimy z dbałością i zaangażowaniem w celu obopólnego zadowolenia.

KUPIĘ SPÓŁKĘ

Kupno spółki to przeniesienie własności spółki, które polega na zakupie 100% jej udziałów. Nabycie spółki odbywa się poprzez zawarcie umowy sprzedaży z aktualnymi wspólnikami i zakupie ich udziałów w sp. z o.o. Zakupu udziałów dokonuje się w wyniku zawarcia umowy w formie pisemnej z notarialnie poświadczonymi podpisami.

Spółka z o.o. jest uniwersalną formą prowadzenia biznesu, jest najczęściej wybieraną formą przy przekształceniu działalności gospodarczej.

Zakupu gotowej spółki można dokonać nawet w jeden dzień. Dłużej niż sam proces zakupu spółki trwa zakończenie etapu rejestracji kupna spółki, która dokonywania jest przez sąd właściwy Krajowego Rejestru Sądowego (wprowadzenie zmian danych dot. kupna spółki powinno zakończyć się w terminie 7 dni).

Cena kupna spółki ustalana jest indywidualnie w zależności od tego czy jest to gotowa spółka czy spółka prowadząca działalność. Spółka z o.o. przygotowana do zakupu powinna posiadać komplet dokumentów wymaganych przez przepisy prawa pozwalających na rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej lub jej kontynuowanie.

Zalety zakupu gotowej spółki:

  • możliwość natychmiastowego podjęcia działalności;
  • ograniczenie odpowiedzialności wspólników do wielkości wniesionych wkładów;
  • skrócenie czasu poświęconego na procedury rejestracyjne.

 

 

KONTAKT

Al. Jerozolimskie 81 | 02-001 Warszawa | tel: (22) 231 81 80

KONTAKT

biuro@kancelarialiderio.pl, Tel.: (22) 231 81 80

Dział Spółek

spolki@kancelarialiderio.pl
tel. 601 611 772

Dział Odszkodowań

odszkodowania@kancelarialiderio.pl
tel. 724 300 206

Dział Windykacji

windykacja@kancelarialiderio.pl
tel. 724 300 100

Dział Obsługi Klienta

dok@kancelarialiderio.pl
tel. 726 888 500

XII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000096500
Wysokość kapitału zakładowego: 50.000 zł.
Numer rachunku bankowego:
PKO Bank Polski 50 1020 1026 0000 1102 0272 9077

NAPISZ DO NAS