Kancelaria LIDERIO

Wspieranie naszych Klientów w podejmowaniu najlepszych decyzji przy planowaniu strategii biznesowej i zapewnienie im bezpieczeństwa w każdej dziedzinie prawa, to misja, którą realizujemy i wypełniamy od lat. Zwiększamy świadomość naszych Klientów w zakresie prawa, aby świadomie i sprawnie mogli rozwijać swój biznes.

SZYBKOŚĆ

Kancelaria Liderio od 14 lat świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla podmiotów gospodarczych jak i dla osób fizycznych. Pracownicy Kancelarii oraz podmioty z nami współpracujące posiadają wiedzę z różnych dziedzin prawa, co umożliwia nam zarówno stałą obsługę firm jak i realizowanie spraw indywidualnych Klientów. Nasz zespół składa się z osób posiadających najwyższe kwalifikacje merytoryczne oraz umiejętność podejmowania szybkich i skutecznych decyzji.

PROFESJONALIZM

W ramach swoich specjalizacji na bieżąco wspomagamy Państwa działalność zawodową: umowy, negocjacje, opinie, procesy sądowe - wszystko co sprawia, że w biznesie, jako członkowie władz spółek lub indywidualni przedsiębiorcy, macie Państwo poczucie bezpieczeństwa prawnego. Dbamy o dobrą atmosferę wzajemnych kontaktów i zrozumiały dla obu stron dialog, który pozwala lepiej poznać i ocenić wymiar konkretnej sprawy.

SKUTECZNOŚĆ

Reprezentujemy interesy Klientów na wszystkich etapach postępowania. Działamy m. in. w dziedzinach prawa: cywilnego, karnego, administracyjnego, handlowego, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom obsługę w każdej sprawie. Ilość zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług świadczy o skuteczności naszej kancelarii- są nimi zarówno osoby prywatne, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. Powierzone nam sprawy prowadzimy z dbałością i zaangażowaniem w celu obopólnego zadowolenia.

PRZEKSZTAŁCENIA SPÓŁEK

Prowadzimy doradztwo w zakresie przekształcenia spółek handlowych. Oferujemy kompleksową pomoc prawną przy przekształceniach spółek.

Celem przekształcenia jednej spółki handlowej w inną spółkę jest przede wszystkim podniesienie efektywności prowadzenia biznesu oraz możliwość zmaksymalizowania korzyści płynących z prowadzenia działalności gospodarczej. Proces przekształcenia wymaga czasu jak i dopracowania wszystkich łączących się z przekształceniami formalności.

Jako zespół doświadczonych prawników w ramach przygotowania procesu przekształcenia, dokonujemy całościowej analizy sytuacji prawnej i księgowej spółek w celu wskazania najlepszego rozwiązania dla dalszego bytu spółki. Prezentujemy Klientom wszystkie następstwa i konsekwencje z tym związane również pod kątem prawno - podatkowym. Przedstawiamy przekrojoną analizę prawną każdej nowo powstałej spółki (zasady jej funkcjonowania, wzajemnie relacje wspólników i akcjonariuszy z organami reprezentującymi spółkę (zarząd) lub ją nadzorującymi (rada nadzorcza, komisja rewizyjna), badania korzyści jakie niesie ze sobą prowadzenie działalności gospodarczej w formie danej spółki oraz wpływ jaki przekształcenie będzie miało na wzrost efektywności biznesu).

Przebieg procesu transformacji spółki różni się każdorazowo, w zależności od tego czy procedura dokonuje się w ramach grupy spółek kapitałowych bądź osobowych, czy przekształcane są spółki osobowe w kapitałowe. W związku z tym, do każdej transakcji podchodzimy w sposób indywidualny, opracowując poszczególne etapy postępowania oraz dokumenty z uwzględnieniem wymogów przewidzianych przez przepisy prawa.

KONTAKT

Al. Jerozolimskie 81 | 02-001 Warszawa | tel: (22) 231 81 80

KONTAKT

biuro@kancelarialiderio.pl, Tel.: (22) 231 81 80

Dział Spółek

spolki@kancelarialiderio.pl
tel. 601 611 772

Dział Odszkodowań

odszkodowania@kancelarialiderio.pl
tel. 724 300 206

Dział Windykacji

windykacja@kancelarialiderio.pl
tel. 724 300 100

Dział Obsługi Klienta

dok@kancelarialiderio.pl
tel. 726 888 500

XII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000096500
Wysokość kapitału zakładowego: 50.000 zł.
Numer rachunku bankowego:
PKO Bank Polski 50 1020 1026 0000 1102 0272 9077

NAPISZ DO NAS