Kancelaria Liderio
  • Wstaw tresc

  • Kancelaria spraw załatwionych!

  • Giełda spółek i licytacje komornicze!

  • Pierwsza pomoc w odszkodowaniach!

  • Do odzyskania Twoich wierzytelności!

Rejestracja spółki i zmiany w krs

Rejestracja i zmiany w KRS

Rejestracja spółki | Warszawa

Założymy i zarejestrujemy każdą spółkę prawa handlowego.

Opracowujemy projekty umów spółek zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i potrzebami Klientów. Na zlecenie Klientów dokonujemy też wszelkich zmian danych spółek – przygotowujemy formularze do KRS i monitorujemy postępy rejestracji i wniosków o zmianę danych spółki.

Zapewniamy doradztwo i sporządzenie odpowiednich dokumentów dotyczących spółek w szerokim zakresie. Sprawujemy pieczę nad prawidłowym przygotowaniem wszelkich formalności związanych z likwidacją spółek, wnoszeniem aportem przedsiębiorstw, podwyższaniem kapitału zakładowego oraz innymi zdarzeniami prawnymi, związanymi z zakładaniem spółek oraz ich działalnością, a przy tym wymaganych ujawnienia w KRS.

JEŚLI SĄ PAŃSTWO ZAINTERESOWANI USŁUGĄ
Imię i nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Klikając "wyślij", jednocześnie Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KANCELARIA LIDERIO w celu przedstawienia oferty, oraz na otrzymywanie przez KANCELARIA LIDERIO informacji handlowych drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204).

Aktualności
Artykuły
Pytania i Odpowiedzi

ALL RIGHT RESERVED
Copyright © 2014-2015 Kancelaria Liderio