Kancelaria Liderio
  • Wstaw tresc

  • Kancelaria spraw załatwionych!

  • Giełda spółek i licytacje komornicze!

  • Pierwsza pomoc w odszkodowaniach!

  • Do odzyskania Twoich wierzytelności!

Windykacja Warszawa

Windykacja Warszawa i okolice

Windykacja | Warszawa

Warszawa jest jednym z największych rynków windykacji w Polsce. Rejon Warszawy i okolic charakteryzuje się dużym zagęszczeniem przedsiębiorstw, a zatem i problemy ze ściąganiem należności od kontrahentów występują w Warszawie częściej aniżeli w innych rejonach kraju.

Kancelaria Liderio, mająca swoją siedzibę w samym centrum Warszawy, wyspecjalizowała się w czynnościach windykacji i egzekucji na terenie stolicy i okolic. Naturalnie nasze działania nie ograniczają się do regionu Warszawy, natomiast z uwagi na lokalizację, działania windykacyjne wobec dłużników, którzy zamieszkują lub mają siedziby w Warszawie mogą nastąpić zdecydowanie szybciej.
Kancelaria Liderio współpracuje stale z kilkoma kancelariami komorniczymi działającymi przy Sądach Rejonowych dla Warszawy- Mokotowa, dla Warszawy - Śródmieścia w Warszawie, dla m.st. Warszawy w Warszawie, dla Warszawy - Woli w Warszawie, oraz Warszawy - Żoliborza. Windykacja opierać się może tak na działaniach mających na celu polubowne zniesienie zadłużenia, jak i przymusową egzekucję należności.

Ponadto nasi pracownicy w każdej przekazanej do windykacji sprawie podejmują terenowe czynności sprawdzające na obszarze całej Warszawy oraz okolic. W przypadkach wymagających dokonania bardzo szczegółowych ustaleń korzystamy z usług warszawskich agencji detektywistycznych.

Egzekucja należności prowadzona przeciwko dłużnikowi z Warszawy jest również zdecydowanie tańsza dla wierzyciela gdyż m.in. nie wymaga nakładów finansowych związanych z obowiązkiem uiszczenia komornikowi zaliczki na dojazd. Windykacja w Warszawie niesie również za sobą zalety związane z większą możliwością kontaktu z dłużnikiem, gdyż będąc na miejscu mamy możliwość natychmiastowego spotkania z dłużnikiem w przypadku konieczności prowadzenia negocjacji, czy też ustaleń zmierzających do skutecznego zaspokojenia wierzyciela.

Aktualności
Artykuły
Pytania i Odpowiedzi

ALL RIGHT RESERVED
Copyright © 2014-2015 Kancelaria Liderio